Veterinární ordinace Rozárka Nový Hradec Králové

Brněnská 36/76, 500 08 Hradec Králové

Akce na měsíc DUBEN - ZÁŘÍ

Antiparazitika   

SIMPARICA, STRONGHOLD PLUS, VECTRA 3D

Při koupi celého balení (3 měsíce) SLEVA 15%

Více o cenách a přípravcích ZDE

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

BARF strava

Naše služby

 • Prevence a očkování
  Prevence onemocnění má ve veterinární medicíně nezastupitelnou úlohu. A to hlavně proto, že naši zvířecí kamarádi mluví jinou řečí než my, jejich páníčci. Pravidelné zdravotní prohlídky jsou pro vaše zvíře tou nejlepší službou, jakou jim můžete poskytnout. V naší ordinaci klademe důraz na minimálně každoroční prohlídku zvířete bez ohledu na to, zda je či není v plánu očkování. Lépe se řeší nemoc ve svém začátku než v pokročilém stadiu. Pravidelné očkování je součástí preventivní medicíny. Každý věk a období zvířete si žádá svůj vlastní přístup. Vybereme pro vaše zvíře to nejvhodnější očkovací schéma v závislosti na životním stylu, věku a zdravotní kondici.
 • Interní medicína
  Interní veterinární medicína je široký a rychle se rozvíjející obor. Důraz klademe na diagnostiku onemocnění, tj. snažíme se zjistit příčinu choroby proto, abychom přesně zacílili na správnou léčbu. K tomu využíváme jak laboratorní vyšetření, mikroskopické vyšetření, podrobné klinické vyšetření a v neposlední řadě konzultací se zkušenějšími kolegy. Pokud potíže pacienta přesahují naše zkušenosti a znalosti, referujeme pacienty na lépe vybavená pracoviště s odborníky na daný problém.
 • Chirurgie
  Na našem pracovišti poskytujeme základní chirurgii měkkých tkání. Ortopedické operace u nás neprovádíme, tyto pacienty referujeme na jiná pracoviště. Mezi časté operační výkony patří kastrace samic a samců psů, koček a malých savců, odstraňování nádorů včetně nádorů mléčné žlázy, operace v dutině ústní a mnoho dalších výkonů.
 • Profesionální péče o zuby a dutinu ústní
  Stav dutiny ústní zvířat, podobně jako lidí, považujeme za obraz celkového zdraví a jeho péče o něj. Naši svěřenci se o své zuby sami starat nemohou. MVDr. Vladěna Štrosová se stomatologií zvířat zabývá více než 12 let a spolu se svými zkušenostmi, znalostmi a přístrojovým vybavením dokáže pomoci pacientům i s velmi pokročilým onemocněním dutiny ústní. Velký význam klademe na prevenci onemocnění zubů a dutiny ústní a učíme majitele, jak se o zuby správně starat.
 • Nemoci koček
  Veterinární ordinace Rozárka je připravená i na kočičí pacienty. Obě veterinární lékařky jsou dlouholetými zkušenými chovatelkami koček a medicína koček je jejich koníčkem. Víme, že kočka je druh pacienta, který vyžaduje šetrné zacházení. Dbáme nejen na klidné prostředí při vyšetřování, ale i na plánování pacientů tak, aby se u nás v čekárně nepotkala kočka se psem.
 • Nemoci malých savců
  V naší ordinaci mají dveře otevřené i drobní savci, jako jsou pet králíci, morčata, křečci, pískomilové, osmáci, činčily a fretky. Primárně se jim věnuje MVDr. Hana Hořejší. Velký důraz klademe na správnou výživu a chovatelské poradenství, protože to jsou nejčastější příčiny vzniklých onemocnění.
 • Prodej krmiv včetně BARF stravy
  Můžete u nás koupit jak veterinární diety pro jednotlivá onemocnění, tak i komerční vysoce kvalitní krmiva pro drobné savce značky Supreme a Cunipic. Novinkou jsou krmiva a jogurty značky Yoggies a syrová mražená BARF strava.
 • EnergyVet poradenství - čínská medicína pro zvířata
  Tyto přípravky jsou nejen vhodným doplňkem klasické medicíny, jejíž negativní účinky dokáže snižovat a pozitivní účinky posilovat, ale i prostředkem k prevenci a léčení některých onemocnění.
 • Veterinář do domu
  Víme, že některá zvířata na veterinu prostě nechtějí a prožívají v ordinaci velký stres. Nebo máte zvířat víc a je obtížné všechny do ordinace dopravit. Nebo nemáte jak se do ordinace dopravit. Pro tyto případy jsem rozšířili naše služby o výjezdy do domu. Pokud tuto službu požadujete, kontaktujte nás.